Amorim Wise | Amorim Cork Flooring

Amorim Wise

Kochaj Naturę. Żyj zielono.

www.amorimwise.pl

Poprawianie przestrzeni, kształtowanie przyszłości.

Zrównoważony rozwój to znacznie więcej niż ochrona i zachowanie przyrody. Jest to przede wszystkim koncepcja znalezienia równowagi między nami jako istotami ludzkimi a naszym środowiskiem naturalnym. Jedną z podstawowych wartości Amorim WISE jest szacunek dla natury.
Jego portfolio charakteryzuje się znaczącym ujemnym śladem węglowym, pomagającym zmniejszyć potencjał globalnego ocieplenia i promującym dobre samopoczucie ludzi. Amorim WISE to także produkt z najwyższej półki, który łączy w sobie wysoką jakość z awangardą i niepowtarzalnym designem. Pomysłowość, inspiracja, wiedza i innowacje to tylko niektóre ze słów opisujących produkty Amorim WISE. Amorim WISE, dostępny w trzech różnych opcjach wizualnych Cork, Wood i Stone, jest oferowany w dwóch rozwiązaniach technicznych: Inspire 700 i Pure. Możliwości są nieograniczone, szczególnie w przypadku serii Pure Signature oferującej ponad 17 000 kombinacji. Portfolio Amorim WISE łączy w sobie wyjątkowe właściwości i trwałość korka z innowacyjnym wzornictwem i najnowocześniejszą technologią.
 

Pozytywne względem klimatu

Pozytywne względem klimatu

Podłogi Amorim WISE osiągnęły znaczący ujemny ślad węglowy, co czyni je podłogami pozytywnymi dla klimatu.

Nie zawierają PVC

Nie zawierają PVC

Najbezpieczniejsza opcja dla Twojej przestrzeni dzięki wielowarstwowej strukturze korka wolnej od PVC.

Jakość powietrza we wnętrzu

Jakość powietrza we wnętrzu

Zgodność z najsurowszymi normami jakości powietrza w pomieszczeniach po przetestowaniu ponad 2000 potencjalnych chemikaliów.

Wzory z najwyższej półki

Wzory z najwyższej półki

Jedyne w swoim rodzaju wzory podłóg inspirowane naturą, które w zrównoważony sposób uzupełniają każdy styl.

Kiedy negatywny oznacza bardzo pozytywną informację

WWW.AMORIMWISE.PL

Podłogi korkowe Amorim wykorzystują małe pliki tekstowe, pliki cookie, aby zapewnić optymalne wrażenia podczas korzystania z naszej strony internetowej. Klikając „Prześlij”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie z naszej strony internetowej na swoim komputerze i urządzeniu mobilnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności tutaj aqui.