Firma | Amorim Cork Flooring

Firma

Amorim Cork Flooring

W świecie, który ciągle się zmienia, korek jest podstawą, które chcesz poczuć pod stopami

Podłogi korkowe Amorim są częścią Corticeira Amorim, największego światowego producenta wyrobów korkowych. Amorim jest liderem na rynku i przyczynia się do zrównoważonego rozwoju i innowacji, jak żaden inny gracz w tym sektorze.
Firma Amorim Cork Flooring powstała w latach jako mała firma produkująca podłogi korkowe, zrodzona z koncepcji gospodarki o obiegu zamkniętym - znaczny wzrost produkcji korków (główna działalność Corticeira Amorim) skłonił Amorim do wykorzystania produktów ubocznych, podejmując pierwsze kroki w kierunku przywództwa w zakresie zrównoważonego rozwoju.
 

Innowacja i design

Innowacja i design

Podłogi korkowe Amorim łączą inspirację najczystszymi wartościami natury z najnowocześniejszymi technologiami. Rezultatem jest gama najwyższej jakości, wszechstronnych podłóg o niezaprzeczalnych cechach zrównoważonego rozwoju i komfortu.
Nasze unikalne pokrycia wykorzystują innowacyjne technologie, które poprawiają naturalne właściwości korka. Nasza oferta obejmuje różne rozwiązania, z których niektóre zrewolucjonizowały tradycyjną koncepcję podłóg korkowych. Od domów po hotele, restauracje po biblioteki, muzea po biura - nasze produkty nadają się do każdego projektu mieszkaniowego lub komercyjnego, w którym poszukuje się wyjątkowego komfortu i wydajności.
 

Nasza wspólna pasja do korka

Nasz cel

Tworzymy innowacyjne i zrównoważone podłogi bazujące na korku z myślą o zdrowiu, komforcie I przyszłości ludzi.

Nic się nie marnuje, wszystko się przekształca

Ekologiczny proces produkcji

Podłogi korkowe Amorim wykorzystują małe pliki tekstowe, pliki cookie, aby zapewnić optymalne wrażenia podczas korzystania z naszej strony internetowej. Klikając „Prześlij”, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie z naszej strony internetowej na swoim komputerze i urządzeniu mobilnym.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności tutaj aqui.